Jak jsme si již řekli, fasády jsou naše hlavní činnost a provádíme je už víc než 20 let. Máme tedy už dostatek praktických zkušeností k tomu, abychom věděli jak kterou fasádu udělat.

Fasády s rýhovanou nebo točenou omítkou

Tak tuto fasádu preferujeme před ostatními. Nejen, že hezky vypadá ať je točená nebo trhaná, ale především věříme v její vysokou trvanlivost. A to i v případě, že se jedná o tu nejlevnější – minerální (acrylátovou). Mnohem více ovšem pracujeme se silikátovou nebo dokonce silikonovou. Nejenže tyto dva druhy vypadají mnohem lépe, ale především nepodléhají tolik ušpinění. Podklad pro ně se dá připravit i na starší omítky hladké i na břízolit. Vrchní vrstva se může natáhnout bílá,s pozdějším nátěrem, my ale preferujeme natažení probarvených hmot. Cenový rozdíl mezi těmito způsoby se dnes skoro smazává a probarvené hmoty jsou z našeho pohledu mnohem lepší.Fasáda na těchto dvou domech na konci Bernatic, které jsme dělali přes Unistat Nový Jičín je nezateplená - tedy jen hrubá omítka s vrchní vrstvou s rýhované omítky.

Omítka rýhovaná je poslední dobou v kurzu. Možná i proto, že omítka točená je ve velkých plochách dosti náročná. Jak se nám to v takovém případě povedlo se můžete podívat na domě v Bílovci na ulici PříkopníFasád s točenou nebo rýhovanou omítkou firma udělala už hodně. Řadu z nich najdete v referencích. Pro názornost přidáváme další tři.


Copyright © www.laasy.cz | info@laasy.cz | created by Langer Tomáš